Про клініку

«White Medical» – проект лікаря-фахівця вищої категорії в галузі нейрохірургії Топора Костянтина Вікторовича, який практикує в медицині вже 20 років.
Колектив, зібраний під його керівництвом, чітко відповідає всім встановленим вимогам: велика кількість практики, відповідальне ставлення до своїх обов’язків і прагнення до безперервного розвитку – те, що формує наш персонал.

Головною метою клініки є надання якісних, які не поступаються європейським стандартам, медичних послуг. Залежно від потреб пацієнта їх надається широкий спектр: на зв’язку кращі фахівці в галузі неврології, нейрохірургії, інтенсивної терапії, кардіології, хірургії, ортопедії, травматології, реабілітації, естетичної та багатьох інших галузей медицини.

У клініці «White medical» поняття професіоналізму і якості тісно пов’язані один з одним, що в результаті дає швидке і якісне відновлення пацієнта.

Топор Костянтин Вікторович

Директор центру, лікар- нейрохірург вищої категоріі

590

Первинна
консультація

Записатися на прийом

Цінності компанії

Ключовими факторами успіху нашої клініки є велика увага до пацієнтів: вникати в проблему, підбирати необхідне лікування, якісно надавати медичні послуги, робити все можливе для вашого одужання – наше найбільш пріоритетне завдання. Адже наші пацієнти – люди, які очікують отримати високоякісну, першокласну допомогу від провідних фахівців в області медицини.

Ми не тільки надаємо висококваліфікованих фахівців своєї галузі, але і регулярно співпрацюємо з міжнародними фахівцями з метою підтримки високих стандартів надання медичної допомоги.

Велика увага пацієнтам

Висока якість послуг

Міжнародні стандарти медичної допомоги

Персонал

Не меншу увагу ми приділяємо до персоналу; їх навчання та постійного зростання в своїх сферах діяльності. Компанія дотримується великої літери в обслуговуванні своїх пацієнтів і усвідомлює, наскільки важливий ретельно підібраний персонал. Наші співробітники регулярно проходять стажування, беруть участь в різних конференціях міжнародного масштабу і успішно реалізують отримані знання в нашій клініці.

Гончаренко Анна Олегівна

Акушер-гінеколог

Топор Костянтин Вікторович

Директор центру, лікар- нейрохірург вищої категоріі

Сильчук Тимофій Олександрович

Лікар невідкладних станів, лікар-Ерготерапевт, фахівець з реабілітації

Ми віримо, що грамотне, уважне ставлення до роботи дозволяє добитися не тільки кар’єрного зростання, а й надання найкращого сервісу для наших пацієнтів в процесі всього лікування.

Наш посил

Біла медицина – це, в першу чергу, прагнення до досконалості: в наданні послуг, лікуванні, реабілітації та підтримці вашого здоров’я.

Дивлячись на навколишній світ сьогодні, ми зважаємо на загальноприйняті стандарти кращих клінік світу, їх технології та методи лікування.

Для нас важливо підтримувати в своїй клініці все необхідне заради довіри наших пацієнтів, що реалізовується шляхом безперервного зростання в кожній з представлених областей медицини.

Консультація лікаря

Майбутнє компанії

У найближчій перспективі планується не тільки значно розширити спектр надання послуг, а й максимально персоніфікувати підхід до кожного пацієнта з метою отримання максимально можливого результату від лікування. Ми впевнені, що майбутнє медицини стоїть за високою якістю, рівним за своїм показником закордонним клінікам.
З нами ваше здоров’я в надійних руках.

Запишіться на консультацію по телефону або відвідайте нас за адресою:

вул. Юрія Кондратюка 2а, м. Київ