Консультація невролога

Неврологічні порушення є однією з найпоширеніших медичних проблем, які зачіпають центральну і периферичну нервову систему. Вони можуть мати різну етіологію, симптоматикуі викликати ряд важких ускладнень, тому при виявленні характерних симптомів, необхідно негайно звертатися до профільних фахівців, які проведуть комплексну діагностику, визначать причину розвитку патології, а також призначать адекватну схему лікування.

Неврологічна клініка «White Medical» надає послуги професійного невролога, в ній є якісне оснащення сучасним діагностичним обладнанням від провідних світових виробників, що дозволяє проводить діагностику і лікування проблем будь-якої складності.

Неврологічний центр — послуги клініки «White Medical»

Спеціалізована неврологічна клініка «White Medical» надає широкий спектр послуг, спрямованих на діагностику, лікування та реабілітацію пацієнтів. До найпоширеніших проблем наших пацієнтів варто віднести:

Токсичні ураження нервової системи;
Судинні захворювання нервової системи;
Наслідки важких черепно-мозкових травм;
Важкі ураження периферичного нервової системи, в тому числі радикуліти;
Діцеркулярние енцефалопатії, інсульти;
Інші патології.
У перелік послуг, входить цілий ряд діагностичних методів, що забезпечують високу ефективність: комп’ютерна томограма (КТ), електроенцефалографія (ЕЕГ), магнітно-резонансна томографія (МРТ) та інші спеціалізовані методи (ЕНМГ, УЗДС, дослідження енергетичного балансу і гемостазу і т.д .).

Після підтвердження діагнозу, лікарі нашого центру виконують лікування в стаціонарі або амбулаторно, в тому числі лікування невриту і лікування неврозів. Вибір способу прямо залежить від типу і складності наявної проблеми.

Чому саме ми?

24 години на добу 7 днів на тиждень

Стаціонарна служба Клініки цілодобово госпитализирует пацієнтів з гострим інсультом та іншими невідкладними станами.

Висока кваліфікація лікарів

Фахівці в області неврології і нейрохірургії з досвідом практичної роботи та навчання в провідних медичних центрах Європи і США.

Вся необхідна діагностика

Лабораторні та інструментальні дослідження, в тому числі нейрорадіологіческом (КТ, МРТ, ПЕТ, ОФЕКТ та інші), а також функціональна діагностика нервової системи (ЕМГ, відео-ЕЕГ моніторинг, полісомнографія та інші).